Výherní pořadí tříd

Pořadí Kraj Město Škola Třída Body na žáka
1 Zlínský Bojkovice Základní škola Komňa 169 5.A 396
2 Moravskoslezský Nový Jičín Základní škola Tyršova 1/144 5.B 392
3 Karlovarský Tři Sekery 79 Základní škola 5.A 392
4 Pardubický Vysoké Mýto Základní škola Dobříkov 89 5.A 390
5 Plzeňský Dobřív 62 Základní škola 5.A 381
6 Jihomoravský Hodonice Základní škola Tasovice 374 5.A 378
7 Liberecký Hrubá Skála - Doubravice 5.A 377
8 Olomoucký Černotín 56 Základní škola 5.A 372
9 Vysočina Námešť nad Oslavou Základní škola Vícenice u Náměště n/O 5.A 354
10 Královéhradecký Lovčice 73 Základní škola 5.A 248
11 Středočeský Poděbrady Základní škola T. G. M. Školní 556/II 5.C 240
12 Ústecký Bechlín 46 Základní škola 5. 198

 

Nevýherní pořadí tříd, které splnily pravidla kurzu Hravě žij zdravě

Pořadí Kraj Město Škola Třída Body na žáka Pořadí v kraji
13 Moravskoslezský Bruzovice Základní škola a Mateřská škola Bruzovice 5.5. 390 2
14 Jihomoravský Hrušovany u Brna Základní škola 1. stupeň Masarykova 167 5.A 336 2
15 Jihomoravský Bukovina 5.5 325 3
16 Jihomoravský Miroslav Základní škola Suchohrdly u Mir. 120 5.A 318 4
17 Zlínský Záhorovice 164 Základní škola 5.A 295 2
18 Pardubický Libchavy Základní škola České Libchavy 147 5.A 293 2
19 Zlínský Bystřice pod Hostýnem Základní škola Vítonice 121 5.A 276 3
20 Moravskoslezský Chlebovice Základní škola Pod Kabáticí 107 5.A 271 3
21 Plzeňský Blatnice 110 Základní škola 5.A 270 2
22 Liberecký Víchová nad Jizerou 140 Základní škola 5.- 265 2
23 Moravskoslezský Ostrava Základní škola Matiční 5/1082 5.B 259 4
24 Jihomoravský Kunštát Základní škola Nýrov 35 5.A 257 5
25 Pardubický Brandýs nad Orlicí Základní škola Jana Amose Komenského Žerotínova 29 5.A 252 3
26 Pardubický Horní Čermná 128 Základní škola 5.A 251 4
27 Vysočina Lučice 61 Základní škola 5.A 251 2
28 Jihomoravský Křepice 217 Základní škola 5.A 247 6
29 Moravskoslezský Kopřivnice Základní škola Lubina 60 5.A 246 5
30 Vysočina Žďár nad Sázavou Základní škola Švermova 4/1132 5.A 241 3
31 Vysočina Stará Říše 41 Základní škola 5.A 233 4
32 Středočeský Bystřice Základní škola Dr.E.Beneše 300 5.B 232 2
33 Vysočina Žďár nad Sázavou Základní škola Švermova 4/1132 5.B 232 5
34 Olomoucký Laškov 21 Základní škola 5.5. 228 2
35 Vysočina Žďár nad Sázavou Základní škola Švermova 4/1132 5.D 226 6
36 Středočeský Červené Janovice 145 Základní škola 5.5. 223 3
37 Vysočina Žďár nad Sázavou Základní škola Švermova 4/1132 5.C 223 7
38 Vysočina Krucemburk Základní škola Školní ulice 440 5.pátý 215 8
39 Vysočina Valeč 222 Základní škola 5.A 214 9
40 Moravskoslezský Vítkov Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace, Komenského 754 5.A 211 6
41 Moravskoslezský Vítkov Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace, Komenského 754 5.C 201 7
42 Olomoucký Ruda nad Moravou Základní škola Hrabenov 175 5.A 200 3
43 Ústecký Terezín Základní škola Na Krétě 354 5.A 196 2
44 Zlínský Horní Bečva 544 Základní škola 5.5. 196 4
45 Jihomoravský Boskovice Základní škola nám. 9.května 8 5.A 193 7
46 Karlovarský Cheb 6. základní škola Obětí nacismu 16 5.B 192 2
47 Zlínský Velký Ořechov Základní škola Velký Ořechov Velký Ořechov 124 5.A 185 5
48 Olomoucký Vlkoš u Přerova Základní škola Náves 43 5.5. 181 4
49 Zlínský Roštín 148 Základní škola 5.5. 177 6
50 Ústecký Strupčice 29 Základní škola 5.A 174 3
51 Zlínský Zlín - Jižní svahy Základní škola Okružní 4685 5.C 158 7
52 Vysočina Sázavka 55 Základní škola 5.A 154 10

 

Gratulujeme vám!